Turck – czujniki ciśn./położenia

Turck

Czujniki ciśnienia

00264585_0

Czujniki ciśnienia firmy TURCK mierzą ciśnienie względne lub absolutne medium ciekłego lub gazowego. Seria PS oferuje czujniki ciśnienia wyposażone w wyświetlacz i różne warianty wyjścia (dwustanowe i analogowe), jak również komunikację IO-Link. Seria PT obejmuje czujniki ciśnienia bez wyświetlacza, z wyjściem analogowym i możliwością pracy z medium o temperaturze do -125 °C. Seria PC oferuje możliwość komunikacji IO-Link. Czujniki serii PK są dedykowane do stosowania w aplikacjach pneumatycznych oraz w próżni.

Oferta na zapytanie

Czujniki położenia

00334408_0

Pomiar przemieszczeń może być realizowany na różne sposoby. Czujniki indukcyjne przemieszczeń liniowych pracują bezkontaktowo i nie zużywają się mechanicznie dzięki rewolucyjnej metodzie pomiaru. Pozycja nie jest wykrywana za pomocą magnesu pozycjonującego, lecz obwodu rezonansowego RLC. Oferta produktów obejmuje magnetostrykcyjne czujniki przemieszczenia liniowego przeznaczone do śledzenia pozycji cylindrów hydraulicznych lub enkodery do kontroli pływaków czy wyposażone w linkę.

Wykonania te wyposażone są w linkę o długości ponad 40m. Za pomocą interfejsu dwustanowego lub analogowego informacje o przebytej drodze są precyzyjnie i dynamicznie przesyłane do nadrzędnego sterownika.

Oferta na zapytanie

Skontaktuj się z nami

Biuro Obsługi Klienta
tel. +48 537 66 02-06
fax +48 89 537 66 29
firma@elmarkasp.pl

logo-resize