Pilz – bramy bezpieczeństwa

Pilz

PSENslock – system blokady dostępu

1379463933_PSENslock-all

Systemy drzwi ochronnych PSENslock łączą w jednym urządzeniu bezpieczne monitorowanie drzwi ochronnych i blokadę magnetyczną.

Bezpieczne monitorowanie położenia i ochrona procesów czynią systemy PSENslock uniwersalnymi i odpowiednimi do najbardziej wymagających aplikacji.

Systemy drzwi ochronnych PSENslock dostępne są dla trzech różnych typów funkcji. Oprócz wersji bazowej dostępne są również:

– PSENslock z rozbudowanymi funkcjami diagnostycznymi (Wersja 6.1): System drzwi ochronnych umożliwia szybką, prostą diagnostykę, w szczególności w zastosowaniach, w których wykorzystywanych jest kilka modułów PSENslock. Możliwe jest natychmiastowe rozpoznanie, który przełącznik nie uaktywnił blokady, co pozwala oszczędzić czas w przypadku błędu.

– PSENslock z bezpiecznymi wyjściami, niezależnymi od blokady (Wersje: 3.1/4.1/4.2): Bezpieczne wyjścia (OSSD) w systemie drzwi ochronnych przełączają się niezależnie od stanu blokady zabezpieczającej i umożliwiają większą elastyczność podczas wdrażania aplikacji.

Oferta na zapytanie

System drzwi ochronnych PSENsgate

570700_570750_b8_2_cold_2013_283
System drzwi ochronnych PSENsgate łączy w sobie funkcje bezpiecznego monitorowania drzwi ochronnych i blokowania osłon oraz elementy sterownicze. Pozwala osiągnąć najwyższy poziom zapewnienia bezpieczeństwa (PL): e. Liczne korzyści przynosi również jego duża wszechstronność. Dostępny jest szereg typów systemu z możliwością rozszerzenia wyposażenia o opcjonalne elementy sterownicze, takie jak przełączniki kluczowe, przyciski – w tym podświetlane – i wyłącznik sekcji, oraz dodania funkcji wyłącznika awaryjnego lub awaryjnego zwolnienia blokady.

Oferta na zapytanie