Czujniki fotoelektryczne – Omron

Omron - czujniki fotoelektryczne

Czujnik ogólnego zastosowania, tworzywo sztuczne – E3Z

e3z-137x150Kompaktowa obudowa, dioda LED wysokiej mocy, znakomity stosunek wydajności do rozmiaru i ceny do zastosowania w standardowych aplikacjach.

Czujnik do wykrywania obiektów przezroczystych, stal nierdzewna – E3ZM-B

e3zm-b-137x150Rodzina czujników E3ZM-B oferuje modele do wykrywania materiałów przezroczystych oraz specjalne modele o najwyższej stabilności działania przeznaczone do wykrywania butelek PET.

Czujnik fotoelektryczny, stal nierdzewna – E3ZM

e3zm-137x150Kompaktowa obudowa i dioda LED wysokiej mocy gwarantują znakomity stosunek wydajności do rozmiaru; odporna na detergenty obudowa ze stali nierdzewnej predestynuje urządzenie do wymagających aplikacji.

Czujnik fotoelektryczny, tworzywo lub metal, M18 – E3FA/E3FB

e3fa-e3fb-137x150Cylindryczne czujniki doskonale sprawdzają się w wielu różnych zastosowaniach, takich jak pakowanie, produkcja elementów ceramicznych czy podawanie materiałów.

Czujnik laserowy, tworzywo sztuczne – E3Z laserowy

e3zlaser-137x150Czujnik laserowy E3Z w kompaktowej obudowie z tworzywa sztucznego wykorzystuje wiązkę lasera do aplikacji precyzyjnego pozycjonowania i detekcji

Czujnik fotoelektryczny, odporny na oleje, stal nierdzewna – E3ZM-C

e3zm-c-137x150Odporny na oleje kompaktowy czujnik fotoelektryczny w wytrzymałej obudowie ze stali nierdzewnej zapewnia niezawodne wykrywanie obiektów w trudnych i zanieczyszczonych środowiskach pracy, na przykład na liniach montażowych samochodów

Czujnik fotoelektryczny, tworzywo sztuczne, detekcja przezroczystych butelek – E3Z-B

e3zb-137x150Model E3Z-B oferuje możliwość łatwej regulacji w celu detekcji różnego rodzaju standardowych obiektów przezroczystych.

Czujnik fotoelektryczny, tworzywo sztuczne, miniaturowy – E3T

e3t-137x150Czujniki fotoelektryczne o niewielkich rozmiarach i płaskim kształcie do montażu w trudnych warunkach.