Eaton Moeller – przekaźniki programowalne

Eaton Moeller

Przekaźniki programowalne easy

easy_family_flaeche

Przekaźniki programowalne Easy zapewniają realizację wielu funkcji wykorzystywanych w układach sterowania opartych o tradycyjne elementy typu przekaźniki oraz styczniki. Cała logika zajmująca w tradycyjnym rozwiązaniu znaczną przestrzeń oraz generująca istotny koszt może zostać ograniczona do schematu ideowego wprowadzonego za pomocą klawiatury lub oprogramowania do aparatu Easy. Przekaźniki programowalne pozwalają również na przetwarzanie sygnałów analogowych oddając w tym celu użytkownikowi dedykowane bloki funkcyjne taki jak np. komparator, PID itp.

Oferta na zapytanie

Wielofunkcyjne wyświetlacze MFD-Titan

mfd_abgesetztes_display

Wielofunkcyjny wyświetlacz programowalny MFD-Titan jest rozszerzeniem serii Easy o nowe funkcje w tym możliwość prezentowania grafiki na wyświetlaczu o rozdzielczości
64 x 132 punkty. Budowa modularna tzw. kanapkowa ułatwia montaż samego aparatu do drzwi np. rozdzielnicy oraz pozwala na rezygnację z modułu we-wy w przypadku, kiedy cała komunikacja odbywać się będzie po sieci easy-NET.
Zalety MFD zostały dostrzeżone i potwierdzone przez użytkowników, którzy w ogólnopolskim konkursie ogłoszonym przez miesięcznik Elektrosystemy przyznali nagrodę elektroprodukt roku 2004 w dziale automatyka dla MFD-Titan. Jest to znaczące wyróżnienie i tym bardziej warte podkreślenia, iż przyznane przez użytkowników automatyki.

Oferta na zapytanie