Eaton Moeller – sterowanie i sygnalizacja

Eaton Moeller

Sterowanie

778-1177-large

RMQ-Titan to seria aparatury sterująco-sygnalizacyjnej oferowana przez firmę Moeller. Interesujące wzornictwo, prosty montaż, indywidualne opisy laserem oraz zastosowania elementów podœwietlanych diodami LED zamiast żarówek to najważniejsze cechy tych aparatów. W przypadku złożenia przycisku, przełącznika czy lampki montowanej na drzwiachrozdzielnicy niezbędnymi elementami są napęd (lampka), łącznik mocujący M22-A(4) oraz elementy stykowe lub elementyz diodami LED mocowane do płyty czołowej.
Do elementów kompaktowych takich jak potencjometr, brzęczyk, lampka kompaktowa oraz w obudowach do nabudowania M22-I… nie potrzeba łącznika mocującego. Dla elementów 4-ro pozycyjnych takich jak joystick, przełącznik, przycisk przewidziany jest specjalny łącznik mocujący M22-A4 umożliwiający zamontowanie 4 elementów stykowych.

Oferta na zapytanie

Sygnalizacja

24-205352

Kolumny sygnalizacyjne zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający ich elastyczne użytkowanie niezależnie od stopnia trudności ich montażu, np. w przypadku małego odstępu od sufitu, bądź potrzeby zastosowania różnych sygnałów po prawej lub lewej stronie. Istnieje możliwość pionowego montowania kolumn sygnalizacyjnych obu rozmiarów, które posiadają do 5 elementów po każdej ze stron.

Nowe kolumny sygnalizacyjne można montować na 9 różnych sposobów. Oprócz montażu z boku istnieją różnorodne możliwości bezpośredniego montażu na podstawie o kształcie kielicha, jak również opcje montażu na rurach. Stosowanie rur o długości 100, 250 i 400 mm zwiększa jeszcze bardziej  elastyczność montażu.

Oferta na zapytanie