Eaton Moeller – sterowniki

Eaton Moeller

Sterowniki kompaktowe: easyControl

1a

easyControl to nowy sterownik kompaktowy, łączący w sobie zalety koncepcji dobrze znanej rodziny przekaźników easy oraz standardu programowania sterowników programowalnych według normy IEC61131-3.

Sterowniki easyControl znacznie zwiększają możliwości zastosowań całej rodziny easy. Rozbudowane funkcjonalnie oprogramowanie easy Soft CoDeSys, wbudowane interfejsy Ethernet i CANopen oraz łatwe zarządzanie plikami receptur i danych procesu archiwizowanych w standardowych nośnikach pamięci to tylko niektóre z wielu nowych, wartościowych funkcji w tej klasie urządzeń do wykorzystania przez automatyków i użytkowników.

Kompaktowe sterowniki easyControl EC4P-200 sż dostępne w 16 wersjach – w zależności od typu – bez lub z wyświetlaczem, z wyjściami tranzystorowymi lub przekaźnikowymi, z Ethernetem i wyjściem analogowym.

Oferta na zapytanie

Sterowniki modułowe XC100/XC200

modular-plc_title

Modułowe sterowniki PLC charakteryzują się nieograniczonymi możliwościami i swobodnie skalowaną strukturą. Dzięki temu użytkownik posiada dużą elastyczność w projektowaniu systemów automatyki, precyzyjnie do wymagań.Dostęp przez Ethernet jest dla wielu aplikacji bardzo istotny, z jednej strony dla wydajnej komunikacji pomiędzy sterownikami, a z drugiej strony dla wymiany danych z nadrzędnymi systemami sterowania za pomocą standardów komunikacyjnych takich jak np. OPC.

Oferta na zapytanie