Omron – monitorowanie energii

Omron

Smart Power Monitor

KM1_PMU2A400x400

Energia elektryczna jest zazwyczaj drugą co do wielkości pozycją kosztów w fabryce lub obiekcie handlowym. Seria urządzeń do inteligentnego monitorowania energii firmy Omron opiera się na nowej koncepcji zarządzania energią — od poziomu instalacji do poziomu maszyny.

Oferta na zapytanie

Czujnik przepływu powietrza

D6FZ-FGT500400x400

W wielu zakładach urządzenia do sprężania powietrza mogą odpowiadać nawet za 10% łącznego zużycia energii. Do tej pory to zużycie nie było widoczne, ale czujniki przepływu powietrza z serii D6FZ umożliwiają zwizualizowanie, zredukowanie oraz usprawnienie zarządzania tą dużą ilością zużywanej energii.

Oferta na zapytanie

Power Sensor Station

ZN-KMX21-A400x400

Natychmiastowe wykrywanie zużycia anergii na poziomie fabryki lub urządzenia. Stacje serii ZN do pomiaru i monitorowania energii umożliwiają gromadzenie i wyświetlanie cennych danych dotyczących zużycia energii. Urządzenia serii ZN odznaczają się łatwością obsługi dzięki zasadzie działania „plug-and-play” oraz czytelnym interfejsem LCD i możliwością podłączenia do programu komputerowego w celu dokładniejszej analizy danych zużycia energii w instalacji.

Oferta na zapytanie

Skontaktuj się z nami

Biuro Obsługi Klienta
tel. +48 537 66 02-06
fax +48 89 537 66 29
firma@elmarkasp.pl

logo-resize