Omron – panele operatorskie

Omron

Zintegrowany terminal HMI

NA400x400

Terminal HMI z serii NA to nasz zintegrowany interfejs maszynowy stanowiący część platformy Sysmac. Oferujemy modele z szerokoekranowymi, wyświetlaczami TFT o przekątnej od 7 do 15 cali zdolnymi do wyświetlania 24-bitowej palety kolorów. Interfejs NA to doskonały partner dla NJ opracowany do pakietu Sysmac Studio. Jest to przedstawiciel następnej generacji interfejsów dotykowych.

Oferta na zapytanie

HMI skalowany

NS15-TX_Web400x400

Seria NS obejmuje szeroką gamę interfejsów HMI dostępnych w różnych wariantach, od wersji z wyświetlaczem TFT o przekątnej 5,7 cala do modelu z wyświetlaczem kolorowym TFT o przekątnej 15 cali.  Programowanie w tej serii jest realizowane w prosty sposób za pomocą pojedynczego programu. Seria posiada zaawansowane funkcje, wiele możliwości komunikacji, m.in. za pośrednictwem Ethernetu, bardzo dobrze współpracuje z naszymi sterownikami PLC i innymi urządzeniami, a ponadto posiada superpłaskie monitory o żywotności podświetlenia do 75 000 godzin.

Oferta na zapytanie

Kompaktowe interfejsy HMI

NB10_L400x400

Seria kompaktowych interfejsów HMI obejmuje rodzinę łatwych w obsłudze i tanich interfejsów HMI NB, które są dostępne w wersjach z wyświetlaczem o przekątnej 3,5–10 cali. Interfejsy HMI serii NB oferują wiele przydatnych funkcji oraz dobrej jakości wyświetlacz, który sprawdza się idealnie w wielu zastosowaniach – zarówno w prostej półautomatycznej maszynie do pakowania, jak i w większej maszynie tego samego typu lub maszynie do napełniania pracującej w linii produkcyjnej.

Oferta na zapytanie

Panele operatorskie HMI ze sterownikiem

NSJ12_img400x400

Rodzina modułów Omron Sysmac One stanowi połączenie panela operatorskiego HMI serii NS (z ekranami od 5,7 do 12,1 cala), jednego z dwóch potężnych sterowników PLC serii CJ1, portu sieci Ethernet oraz standardowego modułu innej sieci (np. DeviceNet lub Profibus). Istnieje opcja z kartą rozszerzenia umieszczaną z tyłu modułu z rodziny SYSMAC ONE. Wprowadza to dodatkową funkcjonalność, taką jak korzystanie z drugiego portu sieci Ethernet lub We/Wy rozszerzenia.

Oferta na zapytanie

Komputery przemysłowe

DyaloX Box IPC400x400

Seria komputerów przemysłowych DyaloX jest wyposażona w unikatowe rozwiązanie sprzętowo-programowe typu RAS (Reliability, Availability, Serviceability — niezawodność, dostępność, łatwość obsługi) zapewniające niezawodność i nieprzerwaną pracę, a także generowanie ostrzeżeń w przypadku niestabilnych warunków pracy. Rozwiązanie RAS powstało jako efekt wieloletnich doświadczeń w projektowaniu układów automatyki przemysłowej, urządzeń autonomicznych, bankomatów, terminali POS oraz automatów do sprzedaży biletów i artykułów spożywczych.

Oferta na zapytanie

HMI z klawiszami funkcyjnymi

NT11400x400

Tekstowy panel operatorski z klawiszami funkcyjnymi jest dostępny w układzie dwu- lub czterowierszowym. Ekrany z klawiszami funkcyjnymi najbardziej się nadają do zastosowań w agresywnych środowiskach, np. tam, gdzie występują kleje lub farby. Zaleca się je do prostych rozwiązań, gdy często ma miejsce wprowadzanie danych liczbowych.

Oferta na zapytanie

Skontaktuj się z nami

Biuro Obsługi Klienta
tel. +48 537 66 02-06
fax +48 89 537 66 29
firma@elmarkasp.pl

logo-resize