Omron – regulatory temperatury

Omron

Regulatory podstawowe

E5CB_side_nolabel_1104400x400

Tam, gdzie jest wymagana prosta, dyskretna regulacja temperatury i jej monitorowanie, nasze regulatory K8AK-TH, E5L, E5C2, E5CSV lub E5CB stanowią najlepsze rozwiązanie. Moduły oferują podstawową funkcjonalność sterowania: alarm temperatury, prostą regulację ON/OFF lub regulację w pojedynczej pętli PID.

Oferta na zapytanie

Uniwersalne regulatory cyfrowe

E5_C-T_group400x400

Dla większości zastosowań sterowania idealnym rozwiązaniem może być regulator z serii E5_C. Dostępne z wielofunkcyjnymi wejściami, te regulatory zapewniają niezawodną regulację w pojedynczej pętli. Do bardziej uniwersalnych zastosowań i zastosowań procesowych oferujemy regulatory z serii E5_C-T. Do zaawansowanych zastosowań polecamy regulatory z serii E5_R.

Oferta na zapytanie

Do montażu w panelu

CelciuX_img400x400

W dziedzinie regulatorów do montażu na szynie DIN flagowym produktem firmy Omron jest CelciuXº – modułowe, wielopętlowe rozwiązanie zaprojektowane zgodnie z ideą regulacji i równoczesnej pracy w sieci. CelciuXº może łączyć się z szeroką gamą sieci przemysłowych i jednocześnie oferuje doskonałą wydajność regulacji do 250 pętli na raz. Poza nim w ofercie jest również uniwersalny regulator wielopętlowy E5ZN, a także szeroka gama opartych na sterownikach PLC rozwiązań regulacji analogowej.

Oferta na zapytanie

Czujniki temperatury

E52400x400

Czujniki temperatury E52-E doskonale nadają się do stosowania z regulatorami temperatury firmy Omron w zadaniach związanych z regulacją. Rodzina urządzeń obejmuje podzespoły PT100 oraz termopary przeznaczone do zastosowań o zwykłym lub podwyższonym poziomie wymagań. Wśród urządzeń znaleźć można produkty przystosowane do różnych zakresów temperatury oraz różne rodzaje obudów i różne długości. Oferowane są także różne opcje połączeń.

Oferta na zapytanie

Skontaktuj się z nami

Biuro Obsługi Klienta
tel. +48 537 66 02-06
fax +48 89 537 66 29
firma@elmarkasp.pl

logo-resize