Omron – sterowniki

Omron

Sterowniki PLC do 320 We/Wy

CP1L-EM_30_points400x400

W zakresie sterowników dla urządzeń kompaktowych nasza seria CP1L wyróżnia się rozmiarem mikro i możliwościami sterowników modułowych. Ma wszystkie funkcje potrzebne do sterowania maszyną, w tym także niezrównane możliwości pozycjonowania. Ponadto niektóre modele CP1L posiadają wbudowany port Ethernet z funkcją usług dostępnych poprzez gniazdo, zapewniających elastyczną komunikacją do monitorowania, obsługi, logowania i zdalnego dostępu. CP1L uzupełnia gama opcjonalnych kart do komunikacji szeregowej lub analogowe gniazda wejścia/wyjścia oraz dalsze moduły rozszerzeń na wypadek konieczności zapewnienia kolejnych wejść/wyjść. Moduły z serii CP1L mają taką samą architekturę jak sterowniki z serii CP1H, CJ1 i CS1, co sprawia, że programy są zgodne pod względem alokacji pamięci i instrukcji.

Oferta na zapytanie

Sterowniki PLC do 2560 We/Wy

Omron_CP1L

Wirtualna płyta montażowa wynaleziona przez firmę Omron w latach 90-ych została udoskonalona w serii CJ. Dzięki szerokiemu wyborowi zamiennych jednostek centralnych, modułów sieciowych i ruchowych jest to idealny system modułowy. Obok możliwości sterowania najwyższej klasy jest on także, z racji przejrzystej architektury komunikacyjnej, idealnym centrum dostępu dla każdego inteligentnego urządzenia sieciowego, gdyż obsługuje interfejsy Ethernet/IP, DeviceNet, Profibus-DP, Profinet-IO oraz CAN.

Oferta na zapytanie

Sterowniki PLC do 5000 We/Wy

Omron_CP1L

Kompatybilna ze starszą serią C200H, oferuje największy wybór modułów We/Wy i funkcji specjalnych. Wysoka rozdzielczość, duża szybkość zbierania danych analogowych, ciągłe sterowanie ścieżką ruchu oraz moduły komunikacyjne programowalne przez użytkownika – z tych powodów CS1 stanowi serię autentycznie uniwersalnych sterowników PLC do szerokiego wachlarza wymagających aplikacji. W serii CS1 istnieje możliwość redundancji jednostek centralnych i sterowania na potrzeby procesów przemysłowych.

Oferta na zapytanie

Skontaktuj się z nami

Biuro Obsługi Klienta
tel. +48 537 66 02-06
fax +48 89 537 66 29
firma@elmarkasp.pl

logo-resize