Omron – systemy wizyjne

Omron

Czujniki wizyjne

FQ2_family400x400

Rodzina czujników wizyjnych FQ2 ma szanse na nowo zdefiniować rynek czujników wizyjnych dzięki zaawansowanym funkcjom kontroli, odczytu i weryfikacji kodów, które wcześniej były dostępne tylko w systemach wizyjnych wyższej klasy. Ponad 100 opcji kamery zapewnia użytkownikom najwyższy poziom elastyczności w wielu zastosowaniach. Niezależnie od tego, czy oczekujesz wyższej rozdzielczości, możliwości odczytywania kodów, zintegrowanego oświetlenia czy oszczędnego rozwiązania do prostych zastosowań, znajdziesz taki czujnik FQ2, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Oferta na zapytanie

Elastyczne systemy wizyjne

Xpectia FH400x400

Nowe systemy wizyjne FH zapewniają bezproblemową integrację ze sterownikami PLC, kontrolerami ruchu i robotycznymi systemami sterowania. Są doskonale dostosowane do współpracy z wszelkiego typu szybkimi maszynami produkcyjnymi.

Systemy wizyjne FH zostały wyposażone w nowy, nadzwyczaj wydajny algorytm wizyjny, szybką magistralę do przesyłania obrazów, czterordzeniowy procesor i szybką komunikację EtherCAT. Dodatkową zaletą systemów wizyjnych FH jest pełna kompatybilność z oprogramowaniem Sysmac Studio Automation.

Oferta na zapytanie

Czytniki i weryfikatory kodów

FQ2400x400

Czytniki kodów, weryfikatory lub rozwiązania typu „wszystko w jednym” oferują dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta wydajność w typowych zastosowaniach w branży opakowaniowej, motoryzacyjnej i elektronicznej. Wybór najbardziej odpowiedniego rozwiązania pozwala uniknąć kosztownych zwrotów wadliwych produktów oraz instalacji drogich systemów wizyjnych.

Oferta na zapytanie

Czujniki podnoszenia i układania

FQ-M400x400

Szybkie i precyzyjne ustawianie. Firma Omron oferuje czujnik wizyjny przeznaczony do śledzenia ruchu. Czujniki są zoptymalizowane pod kątem szybkiego wykrywania i dokładnego wykrywania położenia każdego obiektu.

Oferta na zapytanie

Specjalizowane systemy wizyjne

199__110120_14_39_11_foto_systemy_wizyjne3

Dla przemysłu – FlexXpect firmy Omron to modułowa platforma wizyjna o funkcjonalności dostosowanej do potrzeb konkretnej branży. W połączeniu z dużymi możliwościami podzespołów rodziny Xpectia, modułowe oprogramowanie FlexXpect otwiera nowy rozdział w dziedzinie specjalizacji. FlexXpect to rozwiązanie proste w użyciu i konfiguracji, które łatwo dostosować do własnych potrzeb. Niezrównane połączenie przetwarzania pełnego spektrum barw, wysokiej rozdzielczości i intuicyjnej obsługi rozwiązania Xpectia z bogatymi w wartość dodaną narzędziami platformy FlexXpect tworzy niedościgniony duet.

Oferta na zapytanie

Skontaktuj się z nami

Biuro Obsługi Klienta
tel. +48 537 66 02-06
fax +48 89 537 66 29
firma@elmarkasp.pl

logo-resize