Omron – zasilacze

Omron

Zasilacze w formacie książkowym

S8VK-G12024400x400

Zasilacze Omron w formacie książkowym mają bardzo małą obudowę, bardziej smukłą konstrukcję zewnętrzną niż poprzednie modele i są odporne na trudne warunki otoczenia. Szeroki zakres temperatur roboczych gwarantuje ich stabilne działanie w dowolnym środowisku, w sytuacjach, kiedy inne zasilacze przestają działać. Podwójny zestaw zacisków wyjściowych DC (trzy dla bieguna ujemnego) to mniej czasu i wysiłku poświęconego na podłączenie okablowania, a udoskonalony zaczep do montażu na szynie DIN (montowany standardowo) zapewnia lepszą odporność na drgania i umożliwia łatwiejszą instalację.

Oferta na zapytanie

Obudowy zasilaczy typu Metal Frame

S8JX-G400x400

Seria naszych zasilaczy w obudowach metalowych odzwierciedla wymogi strategii 361º, mającej na celu perfekcyjne dopasowanie produktów do potrzeb klientów oraz oferującej dodatkową pewność, jaką daje marka Omron. Produkty te dostępne są w wersji do montażu na szynie DIN lub na panelu oraz bez osłony lub w obudowie zamkniętej. W ofercie naszych zasilaczy w obudowach metalowych znajdują się trzy pozycje: S8JX-P, S8JX-G i S8JC-ZS. Urządzenia typu S8JX-P charakteryzują się klasą EMI B oraz funkcją korekcji czynnika zasilania (PFC). Urządzenia typu S8JX-G, będące trzonem naszej oferty, stanowią ekonomiczną alternatywę dla urządzeń typu S8JX-P. Urządzenia trzeciego typu, S8JC-ZS, to grupa produktów ekonomicznych z oznaczeniem CE.

Oferta na zapytanie

Podtrzymanie zasilania DC

S8T-DCBU-02400x400

Zapobiega zatrzymywaniu urządzeń, utracie danych i innym problemom związanym z chwilowymi zanikami zasilania. Jeden blok bufora S8TS-DCBU-02 zapewnia czas podtrzymania pracy 500 ms przy prądzie wyjściowym 2,5 A. Może być podłączony do wyjścia o napięciu 24 V DC z dowolnego zasilacza impulsowego.

Oferta na zapytanie

Moduł redundancyjny

S8VK-R20400x400

Użycie rozwiązania S8VK-R z zasilaczami impulsowymi umożliwia uzyskanie układu zasilania awaryjnego dla krytycznych aplikacji wymagających pełnej niezawodności i nieprzerwanej dostępności.

Oferta na zapytanie

Cyfrowe zabezpieczenie obwodów

S8M400x400

Urządzenia S8M to nie tylko zasilacze. To cyfrowe, wieloobwodowe moduły ochronne, dzięki którym użytkownik może sprawować pełną kontrolę nad swoim systemem zasilanym prądem stałym o napięciu 24 V. Moduły te sterują nawet 4 obwodami i są wyposażone w wiele funkcji, takich jak pomiar czasu pracy, szczytowej wartości prądu, sekwencyjne sterowanie włączaniem i wyłączaniem oraz monitoring. Wyświetlacz przedni umożliwia dostęp do funkcji i sterowanie nimi (służy do tego również bezpłatne narzędzie programowe).

Oferta na zapytanie

Skontaktuj się z nami

Biuro Obsługi Klienta
tel. +48 537 66 02-06
fax +48 89 537 66 29
firma@elmarkasp.pl

logo-resize