Pilz – sterowniki bezpieczeństwa

Pilz

Sterowniki i systemy I / O

f_group_pliddys_774260_774198_cold_2012_10_283

PSSuniversal Controller
PSSuniversal Controller dostępne są dla najprzeróżniejszych aplikacji standardowych i dotyczących bezpieczeństwa. W połączeniu z modułami E/A stosowane są jako systemu sterujące. Part of PSS 4000!

PSSuniversal – moduły komunikacyjne
Moduły komunikacyjne PSSuniversal dostępne są dla bezpiecznych, nie zabezpieczonych i kombinowanych aplikacji. Dodatkowo w systemie PSSuniversal z modułami radiowymi mogą być realizowane bezprzewodowe aplikacje w otoczeniu przemysłowym.

PSSuniversal – moduły E/A
Wiele bezpiecznych i standardowych modułów E/A, modułów bazowych i modułów zasilania prądem jest dostępnych w peryferiach decentralnych.

IP67 – moduły wejść/wyjść
Moduły wg rodzaju ochrony IP67 (odporne na wodę i pył) może być stosowanych decentralnie (poza szafą sterowniczą). Dostępne są decentralne moduły wejściowe dla SafetyBUS p i do podłączenia do PNOZmulti oraz rozdzielacze pasywne.

PSSdio – moduły E/A
PSSdio moduły E/A przejmują bezpieczne połączenie czujników i organów wykonawczych oraz komunikację poprzez bezpieczny i otwarty system magistrali SafetyBUS p.

Moduły PDP20
Moduły z rodziny produktów PDP20 osadzone są decentralnie w polu (w małych skrzynkach instalacyjnych). Do dyspozycji są moduły złącz umożliwiające połączenie szeregowe czujników.

Oferta na zapytanie