Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Oferty pracy
Doradca techniczno-handlowy

Opis stanowiska:
• Zapewnienie wysokiego poziomu doradztwa technicznego i sprzedaży produktów firmy,
• Sporządzanie analiz technicznych oraz rynkowych w celu pozyskiwania nowych klientów,
• Kontakt z istniejącymi i potencjalnymi klientami firmy,
• Udział w tworzeniu i rozwoju oferty handlowej i usług firmy.

Wymagania:
• Doświadczenie w branży na podobnym stanowisku, min. 2 lata,
• Wykształcenie techniczne,
• Znajomość pakietu MS Office,
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, współpracującej z koncernami: Siemens, Danfoss, Omron, Rittal, Lappkabel, Turck, Bosch Rexroth, Festo oraz innymi.
• Zdobywanie doświadczenia w kontaktach z klientami i użytkownikami urządzeń automatyki przemysłowej,
• Szkolenia,
• Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: szkolenia branżowe, samochód, telefon, komputer.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kariera@elmarkasp.pl podając w tytule właściwy numer referencyjny (mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, łódzkie, lubelskie, świętokrzyskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie)