Praca

Aktulane oferty pracy

logo-bez-tla-01

Doradca techniczno – handlowy

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie wysokiego poziomu doradztwa technicznego i sprzedaży produktów firmy,
  • Sporządzanie analiz technicznych oraz rynkowych w celu pozyskiwania nowych klientów,
  • Kontakt z istniejącymi i potencjalnymi klientami firmy,
  • Udział w tworzeniu i rozwoju oferty handlowej i usług firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży na podobnym stanowisku, min. 2 lata,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, współpracującej z koncernami: Siemens, Danfoss, Omron, Rittal, Lappkabel, Turck, Bosch Rexroth, Festo,
  • Zdobywanie doświadczenia w kontaktach z klientami i użytkownikami urządzeń automatyki przemysłowej,
  • Szkolenia,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV + Listu Motywacyjnego na adres: kariera@elmarkasp.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833).