Rittal-szafy

Rittal

Systemy szeregowe VX25, blacha stalowa

rittal-s1

Doskonałość systemu. Nowy system szeregowania ze stali nierdzewnej VX25 zapewnia maksymalną jakość danych i bezproblemową inżynierię, niski poziom złożoności, a także oszczędność czasu i niezawodność montażu. System szeregowania VX25 zachowuje szereg sprawdzonych i zaufanych funkcji TS 8 i łączy je z niezliczonymi nowymi i zoptymalizowanymi funkcjami, aby ustanowić nowe standardy w doskonałej wydajności.

 

 

 

 

 

Oferta na zapytanie

Systemy szeregowe TS 8 z blachy stalowej

rittal-s2

System szaf szeregowych TS 8 to platforma systemowa dla niemal wszystkich zastosowań. Każda szafa wraz z wyposażeniem systemowym jest specjalistycznym produktem przeznaczonym do wyjątkowych zadań. Symetryczny profil ramy TS 8 gwarantuje znacznie większą przestrzeń oraz łatwą zabudowę. Umożliwia to także szeregowanie we wszystkich kierunkach.

 

 

Oferta na zapytanie

Systemy szeregowe TS 8, rozdział mocy

rittal-s3

Systemy szeregowe TS 8 do rozdzielni niskiego napięcia ze świadectwem typu wg IEC 61 439-1/-2 i DIN EN 61 439-1/-2.

 

 

 

Oferta na zapytanie

Systemowe szafy pojedyncze SE8

rittal-s4

Pojedyncza szafa z blachy stalowej o stabilnym korpusie, z dwoma zintegrowanymi płaszczyznami montażowymi, przykręconą ścianą tylną i drzwiami. Stanowiące całość dach i boki z wyprofilowaną ramą. Zabudowa w pełni kompatybilna z TS 8, a przez to pełna integracja z rodziną produktów TS 8.

 

 

 

Oferta na zapytanie

TS IT

rittal-s5

Platforma spełnia wszelkie oczekiwania dotyczące nowoczesnej szafy sieciowej lub serwerowej. Beznarzędziowy montaż zabudowy wewnętrznej, maksymalna obciążalność i strukturalne zarządzanie okablowaniem do uniwersalnego zastosowania jako rozdzielacz piętrowy lub w centrum danych. Odpowiednie wyposażenie dla każdej koncepcji klimatyzacji: zamknięte drzwi przeszklone do wysokowydajnych zastosowań serwerowych z klimatyzacją LCP na bazie wody lub czynnika chłodniczego lub drzwi wentylowane do klimatyzowanych pomieszczeń.

 

 

Oferta na zapytanie

Obudowa kablowa do TS IT

rittal-s6

Do układania, mocowania i przechowywania kabli lub jako pusta obudowa przy nierównych instalacjach LCP.

 

 

Oferta na zapytanie

TE 8000

rittal-s7

TE 8000 to elastyczna platforma spełniająca różne wymagania. Bezramowa konstrukcja rozkładanej obudowy pozwala na optymalny dostęp do płaszczyzny 19” podczas instalacji, w czasie prac przy zabudowie lub późniejszej rozbudowie.

 

 

Oferta na zapytanie

Ramy rozdzielcze

rittal-s8

Szafy dystrybucyjne Rack zapewniające optymalny dostęp ze wszystkich stron podczas montażu i instalacji oraz nieograniczony przepływ powietrza dzięki otwartej konstrukcji.

 

 

Oferta na zapytanie

Szafy kolokacyjne TS

rittal-s9

Colocation Rack TS 8 z 2 wzgl. 4 oddzielnymi obszarami funkcjonalnymi.

 

 

Oferta na zapytanie

Skontaktuj się z nami

Biuro Obsługi Klienta
tel. +48 537 66 02-06
fax +48 89 537 66 29
firma@elmarkasp.pl

logo-resize