sew-motoreduktory

Sew

Motoreduktory standardowe

sew-m1

Motoreduktory standardowe charakteryzują się dużą ilością typów, dzięki którym możliwe jest optymalne stopniowane rozmiarów urządzeń oraz różnorodne wersje wykonania. Czyni to z naszych motoreduktorów nieodzowne i wytrzymałe napędy, które znajdują zastosowanie szczególnie w obszarze produkcji oraz logistyki. W zależności od ilości stopni przekładni możliwe jest osiągnięcie momentów obrotowych sięgających nawet do 50000 Nm.

 

 

Oferta na zapytanie

Serwomotoreduktory

sew-m2

Siła, dynamika i precyzja – oto podstawowe właściwości naszych serwomotoreduktorów. Nasz system modułowy również w tym przypadku odgrywa kluczową rolę umożliwiając niezliczone możliwości kombinacji, udostępniając w tym segmencie najbardziej zróżnicowaną ofertę w zakresie połączeń przekładni z silnikami. Dzięki temu do każdego zastosowania istnieje możliwość realizacji idealnie dostosowanego motoreduktora.

Niezależnie od tego czy chcą Państwo połączyć jedną z naszych serwoprzekładni planetarnych serii PF.. lub serwoprzekładni walcowych BF.. z serwomotorem synchronicznym CMP, serwomotorem asynchronicznym typu DRL.. czy silnikiem trójfazowym DR..: każdorazowo idealne połączenie silnika i przekładni zapewni Państwu dokładne i oczekiwane cechy systemu napędowego zgodne z wymaganiami określonej aplikacji.

Nasze przekładnie standardowe dają również możliwość różnorodnych kombinacji z naszymi serwomotorami i tym samym pozwalają idealnie wyposażyć i zoptymalizować Państwa instalację pod kątem układu napędowego.

 

Oferta na zapytanie

Motoreduktory regulowane

sew-m3

W zakresie aplikacji wymagających bezstopniowej regulacji prędkości obrotowej napędu, zastosowanie znajdują nasze motoreduktory regulowane . Tego typu wymagania stawiają na przykład proste przenośniki taśmowe lub mieszalniki, których prędkość zawsze musi być dostosowywana do różnych procesów. Dostosowanie prędkości realizowane jest bezstopniowo – albo za pomocą pokrętła, albo stosując zdalne sterowanie.

 

Oferta na zapytanie

Motoreduktory z obudową ze stali nierdzewnej

sew-m4

Gdy aplikacje eksploatowane są w obszarach higienicznych wymagających częstego czyszczenia, motoreduktor musi być odporny na chemikalia i wilgoć. Na potrzeby takiego zastosowania opracowaliśmy nasze motoreduktory z obudową ze stali nierdzewnej . Ich powierzchnia zoptymalizowana pod kątem procesów czyszczenia zachodzących w miejscu ich instalacji oraz wykonanie bez wentylatora przyczynia się do tego, że w zagłębieniach nie odkładają się żadne zanieczyszczenia. Urządzenia te nie zawodzą też pod kątem mocy. Niezależnie od wykonania – motoreduktor walcowy w obudowie ze stali szlachetnej RES.. lub w wersji motoreduktora walcowo-stożkowatego ze stali szlachetnej KES..: nasze urządzenia są szczególnie wytrzymałe, trwałe i nie wymagają częstych konserwacji, a jako przekładnia walcowo-stożkowa nie wymagają dużo miejsca.

 

Oferta na zapytanie

Motoreduktory w wersji przeciwwybuchowej

sew-m5

Duża część naszych motoreduktorów standardowych oraz serwomotoreduktorów dostępna jest w wersji przeciwwybuchowej uwzględniającej obowiązujące na całym świecie lokalne dyrektywy. Tym samym tworzą one grupę wysokowydajnych i niezawodnych napędów, które oferują odpowiedni poziom mocy również w środowisku zagrożonym wybuchem ze względu na mieszanki powietrza i gazów lub pyłów.

 

Oferta na zapytanie

Skontaktuj się z nami

Biuro Obsługi Klienta
tel. +48 537 66 02-06
fax +48 89 537 66 29
firma@elmarkasp.pl

logo-resize