Omron – systemy bezpieczeństwa

Omron

Wyłączniki awaryjne

ER5018 copy400x400

Dzięki ofercie 4 różnych modułów jednostek centralnych z 10 We/Wy zapewniamy wszystkie wymagane funkcje do szerokiej gamy zastosowań automatyki. Trzy moduły (C1/C2/C4) można rozbudować do 34 We/Wy. Moduł C3 jest wyposażony tylko w 10 We/Wy. Wszystkie modele stałoprądowe są wyposażone w wejście analogowe i szybkie wejście zliczające (do 150 Hz). Model C4 wyposażono w możliwość komunikacji.

– Moduły o wejściach prądu stałego i zasilane prądem stałym są wyposażone w wejście analogowe i szybkie wejście zliczające
– Moduł ZEN-10C4 wyposażono w komunikację RS-485
– Dostępne są rozszerzenia z wyjściami przekaźnikowymi lub tranzystorowymi
– Zestawy ZEN to najlepszy wybór na początek.

Oferta na zapytanie

Wyłączniki krańcowe bezpieczeństwa

D4N-4120400x400

Ochrona pracowników jest zapewniana dzięki precyzyjnemu monitorowaniu położenia osłon i pokryw. Osłony ograniczają dostęp do niebezpiecznych części maszyny. Krańcowe wyłączniki bezpieczeństwa zapewniają, że osłony i pokrywy będą na swoim miejscu przed uruchomieniem maszyny.

Oferta na zapytanie

Wyłączniki drzwiowe bezpieczeństwa

F3S-TGR-NSMC_R400x400

Niezawodne monitorowanie prawidłowego położenia drzwi lub osłon jest kluczowym elementem umożliwiającym bezpieczną pracę maszyn i ochronę pracowników.

Oferta na zapytanie

Czujniki bezpieczeństwa

MS4800_pair400x400

Czujniki bezpieczeństwa to najlepszy wybór w miejscach, gdzie osłony bezpieczeństwa zabezpieczają współpracę maszyn i ludzi. Inteligentne działanie czujnika zatrzymuje maszynę w warunkach wystąpienia zagrożenia dla pracowników.

Oferta na zapytanie

Moduły zabezpieczające

G9SX-NS+D40A_img400x400

Proste, skalowalne oraz inteligentne łączenie i przetwarzanie sygnałów związanych z bezpieczeństwem oraz standardowych sygnałów sterujących to podstawowe wymaganie w dziedzinie automatyki przemysłowej. Oferowane przez nas moduły i przekaźniki bezpieczeństwa spełniają te podstawowe wymagania, a jednocześnie zapewniają dodatkowe funkcje.

Oferta na zapytanie

Programowalne systemy bezpieczeństwa

NE1A400x400

Sterowniki bezpieczeństwa firmy Omron zapewniają przejrzyste, autonomiczne działanie oraz skalowalność zastosowań sieci bezpieczeństwa w dowolnej wielkości systemach sterowania maszynami.

Oferta na zapytanie

Aktywatory bezpieczeństwa

G7SA_img400x400

Ochrona pracowników dzięki zatrzymaniu niebezpiecznych części maszyny. Przekaźniki i styczniki firmy Omron z wbudowanymi funkcjami związanymi z bezpieczeństwem umożliwiają bezpieczne i pewne zatrzymanie maszyny. Kolejnym elementem umożliwiającym szybkie i niezawodne wyłączenie urządzeń są falowniki ze zintegrowanymi funkcjami bezpieczeństwa.

Oferta na zapytanie

Skontaktuj się z nami

Biuro Obsługi Klienta
tel. +48 537 66 02-06
fax +48 89 537 66 29
firma@elmarkasp.pl

logo-resize