Siemens-szynoprzewody SIVACON 8PS do 6300A

Siemens

System BD01-40 … 160A

siemens-s1

System BD01 przeznaczony jest do zastosowań od 40 do 160 A. Stosuje się go głównie w rzemiośle i przemyśle do zapewnienia zasilania małym odbiornikom oraz systemowi CD-L. Asymetryczna konstrukcja połączeń pozwala na bezbłędną instalację elementów szynoprzewodu. Ukierunkowany montaż odpływów na szynoprzewodzie zapewnia wysokie bezpieczeństwo personelowi obsługującemu. Miejsca odpływów otwierane są automatycznie tylko i wyłącznie przez nasadzenie skrzynek odpływowych. Zamykają się one automatycznie po zdjęciu.

 

 

Oferta na zapytanie

System BD02-160 … 1250A

siemens-s2

System BD2 stworzony został dla zastosowań od 160 do 1250 A. Stosuje się go do dostarczania energii odbiornikom średniej wielkości oraz do zasilania mniejszych systemów BD01 i CD-L w dużych budynkach, jak również we wszystkich branżach przemysłu.

 

 

Oferta na zapytanie

System LD

siemens-s3

System LD pokrywa zakres prądowy od 1100 aż do 5000 A. Przesyła on prąd między transformatorami, rozdzielnicami głównymi i podrozdzielnicami na wydziałach produkcyjnych o dużym zapotrzebowaniu na energię, np. linie spawalnicze w przemyśle motoryzacyjnym czy piece przemysłowe. Oddzielna szyna PE powoduje zwiększenie przekroju przewodu ochronnego oraz zapewnia małą impedancję pętli zwarciowej. Umożliwia to stosowanie długich odcinków szynoprzewodów, jak również zapewnia zadziałanie urządzeń ochronnych nawet dla długich torów prądowych.

 

 

Oferta na zapytanie

System LX

siemens-s4

System LX o budowie „kanapkowej” przeznaczony jest do zastosowań od 800 do 6300 A. Stosuje się go w wielokondygnacyjnych budynkach oraz wszędzie tam, gdzie przesyłać trzeba duże ilości energii. Standardowo wysoki stopień ochrony IP54 całego systemu LX gwarantuje bezpieczny rozdział energii również w wysoce zabrudzonych lub wilgotnych środowiskach. Skrzynki odpływowe wyposażone są w zabezpieczenie przed ich przekręceniem, które zapewnia bezbłędny montaż. Razem z automatycznym mechanizmem zabezpieczającym otworów odpływowych zapewnia to najwyższy stopień ochrony przed dotykiem dla personelu obsługującego.

 

 

 

Oferta na zapytanie

System LR

siemens-s5

System LR, dzięki swojej epoksydowo-żywicznej obudowie z wysokim stopniem ochrony IP68, jak i swojej wysokiej zdolności zwarciowej jest niezawodny nawet w niekorzystnych warunkach otoczenia. Nie są w stanie zaszkodzić mu nawet takie czynniki, jak zanieczysz-czone powietrze czy korozyjna i zasolona atmosfera. Ten kompaktowy system znajduje zastosowanie w przedziale od 630 A do 6150 A. Może być montowany w zależności od potrzeb na płasko, na sztorc, pionowo lub poziomo. Dzięki odcinkom kątowym, łącznikom i elementom „T” można bezproblemowo dopasować się do istniejącej struktury budowlanej, przy jednoczesnej oszczędności miejsca. System LR jest również idealny do zastosowań na zewnątrz.

 

 

 

Oferta na zapytanie

System LI

siemens-s6

System LI sprawdzi się przy przesyłaniu i rozdzielaniu energii pomiędzy transformatorem, główną rozdzielnicą i podrozdzielnicami tak w infrastrukturze, dużych budynkach lub centrach danych, jak i w zastosowaniach przemysłowych – w przemyśle półprzewodnikowym czy chemicznym. Rozdzielanie energii z możliwością komunikacji.

 

 

Oferta na zapytanie

Skontaktuj się z nami

Biuro Obsługi Klienta
tel. +48 537 66 02-06
fax +48 89 537 66 29
firma@elmarkasp.pl

logo-resize