Siemens – wyłączniki

Siemens

Wyłączniki powietrzne 3WL

SENTRON_3WL

Wyłączniki powietrzne SENTRON 3WL oferują elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania. Stały wzrost wymagań w stosunku do wyłączników powietrznych znajduje odzwierciedlenie we wzroście ich skuteczności działania oraz możliwości kontroli sieci przez połączenie z nadrzędnym systemem zarządzania. Jakość wykonania wyłączników wyznacza nowe światowe standardy.
Dostępne w trzech wielkościach wyłączniki powietrzne SENTRON 3WL pokrywają zakres mocy od 630 A do 6300 A. Wersje 3 lub 4 biegunowe można stosować w instalacjach do 1000V. Wszystkie modele mają identyczną konstrukcję zarówno w wykonaniach do montażu stałego jak i wysuwnego oraz identyczne akcesoria. Wyłącznik SENTRON 3WL dla najwyższego zakresu mocy jest najmniejszym wyłącznikiem na świecie w swojej klasie.

Oferta na zapytanie

Wyłączniki kompaktowe 3VA

G_I202_XX_22824i

Dwie serie wyłączników kompaktowych 3VA są bogato wyposażone w akcesoria dodatkowe. Dzięki temu system, jaki zostanie stworzony, będzie dopasowany dokładnie do twoich potrzeb. Spójne rozwiązania elementów pozwalają na ich elastyczne wykorzystanie.

W rezultacie wyłącznik kompaktowy 3VA oferuje nieograniczone możliwości rozbudowy funkcjonalności: szybko, łatwo i w każdej chwili niezwykle elastycznie.
Serie wyłączników kompaktowych 3VA są idealnie przygotowane do obsługi każdego wyzwania we wszystkich fazach procesu.

Oferta na zapytanie

Wyłączniki kompaktowe 3VL

LV_3VL

Uniwersalne wyłączniki z funkcjami komunikacyjnymi, które można w zależności od indywidualnych wymagań stosować jako zabezpieczenie różnych systemów i silników oraz do kombinacji rozruchowych jako wyłączniki nieautomatyczne. Wymienione tu wersje są opcjonalnie dostępne z wyzwalaczem termomagnetycznym (16 A do 630 A) lub elektronicznym (63 A do 1600 A). Dzięki tylko dwóm seriom akcesoriów wewnętrznych wyłączniki SENTRON 3VL są maksymalnie uniwersalne w zastosowaniach przy minimalnych kosztach.

Oferta na zapytanie

Wyłączniki kompaktowe 3VT

3VT3763-2AA36-0AA0-SIEMENS

Wyłączniki kompaktowe 3VT to inteligentny i opłacalny sposób na uzyskanie wysokiej wydajności i dyspozycyjności. Wyłącznik ten charakteryzuje się kompaktową konstrukcją. pozwalającą zaoszczędzić miejsce, a to dzięki modułowości wyłączników w zakresie od 10 A do 1600 A. Wyłączniki 3VT występują w wersji termomagnetycznej lub elektronicznej. Ponadto, cały asortyment wyłączników ma tylko trzy rodziny akcesoriów wewnętrznych. Rezultat: maksymalne korzyści i minimalne koszty.

Oferta sklepu