Układy łagodnego rozruchu – softstarty – Danfoss

Danfoss - układy łagodnego rozruchu - softstarty

VLT® Soft Start Controller MCD 100

danfoss-mcd100VLT® Soft Starter MCD 100 to bardzo korzystny cenowo i kompaktowy Softstart do silników AC.
Jest to prawdziwe rozwiązanie typu „fit and forget” wyposażone w funkcje start i stop, które może być montowane na szynie DIN.

VLT® Soft Starter MCD 500

danfoss-soft-start-MCD500MCD 500 jest najnowszym w ofercie kompletnym, półprzewodnikowym softstartem zapewniającym łagodny rozruch silnika. Sterowanie odbywa się we wszystkich trzech fazach a przekładniki mierzą prąd silnika, który jest sygnałem sprzężenia zwrotnego dla kontrolowanego narastania napięcia silnika w czasie. Zapewnia to zarówno ochronę silnika jak i samego urządzenia.

MCD 500 posiada innowacyjną funkcje AAC(Adaptive Acceleration Control) pozwala na zapewnienie najlepszego profilu pracy zarówno podczas rozruchu jak i zatrzymania

VLT® Compact Starter MCD 200

danfoss-mcd200Dzięki zastosowaniu rozległej wiedzy i najnowszej technologii, takiej jak nowe algorytmy sterowania półprzewodników i wbudowanemu bypassowi nowe softstarty są niezwykle kompaktowymi urządzeniami, w których straty cieplne są wyjątkowo małe.

Nie ma więc potrzeby stosowania dodatkowej wentylacji lub styczników bypass. Upraszcza to instalację i pozwala na zmniejszeni przestrzeni montażowej.

Skontaktuj się z nami

Biuro Obsługi Klienta – siedziba firmy
tel. +48 89 537 66 02-06
fax +48 89 537 66 29
firma@elmarkasp.pl