Wago-przekaźniki

Wago

Podstawki z wtykanym przekaźnikiem przemysłowym (seria 858)

858

Podstawki z serii 858, montowane na szynie TS 35, przeznaczone są do stosowanych powszechnie w przemyśle przekaźników przemysłowych o określonym standardzie pinów. Można umieścić na nich przekaźniki z 2 lub 4 zestykami przełącznymi o wysokości od 33,5 mm do 35,5 mm. Wszystkie otwory przewodowe w podstawce wyposażone są w podwójny zacisk Push-in CAGE CLAMP®, umożliwiający podłączanie 2 przewodów o przekroju od 0,34 mm² do 1,5 mm² lub 1 przewodu o przekroju 2,5 mm². Zacisk Push-in CAGE CLAMP® umożliwia montaż wtykowy przewodów jednodrutowych i zakończonych tulejkami o przekroju od 0,5 mm² bez użycia narzędzi. Wtykowy montaż przekaźnika w podstawkę ułatwia przeprowadzanie czynności serwisowych, na przykład szybką wymianę uszkodzonego przekaźnika bez ingerencji w oprzewodowanie.

Oferta na zapytanie

Przekaźniki do wszystkich zastosowań

Stecksockel mit Relais und Betriebsanzeige, fuer TS 35

Podstawki z wtykanym miniaturowym przekaźnikiem

Podstawki z przekaźnikami z serii 788 przeznaczone są szczególnie do realizacji połączeń w automatyce procesowej i przemysłowej. Zastosowanie zacisku CAGE CLAMP® do wszystkich rodzajów przewodów oraz obejmy wyrzutnikowej dla ochrony przed wibracjami, umożliwia ich montaż także w bezpośrednim sąsiedztwie maszyn. Dzięki wbudowanej obejmie wyrzutnikowej wymiana przekaźnika nie nastręcza problemów nawet wtedy, gdy podstawki są umieszczone jedna przy drugiej. Nowymi komponentami są moduł przekaźnikowy z wymuszonym prowadzeniem zestyków i moduł z możliwością ręcznego pobudzenia.

Oferta na zapytanie

Kompletny program wyrobów do wszystkich sygnałów

857

Podstawki z wtykanym przekaźnikiem miniaturowym

Zamknięcie wyrafinowanej elektroniki w specjalnie opracowanej obudowie pozwoliło na osiągnięcie optymalnego efektu – urządzenia wielofunkcyjnego i wygodnego w użytkowaniu. Tak właśnie było w przypadku przekaźników i optoseparatorów WAGO z serii 857.

 

Oferta na zapytanie

Podstawki montażowe z przekaźnikami miniaturowymi (seria 287/288)

F2671

Moduły przekaźnikowe do montażu na szynie i moduły interfejsowe do układów sterowania na podstawce montażowej zapewniają szybkie i łatwe podłączanie sygnałów peryferyjnych. Kompletnie oprzewodowane moduły z maksymalnie 16 wyjściami przekaźnikowymi o dużej obciążalności prądowej pozwalają na bezpośrednie załączanie elementów wykonawczych i innych urządzeń na obiekcie. W celu zwiększenia trwałości wyrobów wbudowuje się w nie diody tłumiące i chroniące przed zmianą polaryzacji.

Cechy wyrobów z serii 287, 288:

– moduły wyposażone w maksymalnie 16 przekaźników

– wskaźnik LED oraz dioda tłumiąca i chroniąca przed zmianą polaryzacji

– przekaźniki wtykane i dzięki temu łatwe do wymiany

– bezproblemowe podłączanie przewodów od 0,08 mm² do 2,5 mm²

 

Oferta na zapytanie

Skontaktuj się z nami

Biuro Obsługi Klienta
tel. +48 537 66 02-06
fax +48 89 537 66 29
firma@elmarkasp.pl

logo-resize