Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Jednostki zasilające VH/VHF

Jednostki zasilające VH/VHF

Zawieszana jednostka zasilająca do stanowisk pracy i maszyn w zakładach przemysłowych, rzemieślniczych i w budynkach edukacyjnych. Jednostki HoverCube można swobodnie rozmieścić w pomieszczeniu. Zasilanie jest doprowadzane ze stropu. Możliwe jest ich elastyczne wyposażenie – od zasilanie, techniki danych i multimediów, aż domediów roboczych, takich jak sprężone powietrze.

Wytrzymałe i sprawdzone

Obudowy podwieszanych jednostek zasilających są wykonane z bardzo wytrzymałego poliamidu i zapewniają miejsce do montażu od czterech do ośmiu urządzeń. Dzięki temu jednostki zasilające w bezpośredni i bezpieczny sposób dostarczają złącza mediów roboczych do stanowisk pracy.

Instalacja zgodna z normami

Przewody są wprowadzane do jednostek HoverCube przez tuleje przepustowe. Zintegrowana możliwość odciążania w obudowie zapewniają możliwości instalacji zgodnie z obowiązującymi normami. Do zawieszenia wykorzystuje się łańcuchy, sprężyny lub ergonomiczne pozycjonery.

Jednostka zasilająca HoverCube z podwyższoną ochroną IP

Jednostka HoverCube VHF8 została specjalnie opracowana z myślą o zastosowaniu w obszarach mokrych i wilgotnych. Wyposażenie obudowy oraz oferowane urządzenia zapewniają stopień ochrony IP44 (ochrona przed zachlapaniem wodą) w stanie nieużywanym. Stanowiska pracy można zabezpieczyć w zdecentralizowany sposób poprzez montaż maksymalnie 4-biegunowych urządzeń zabezpieczających.

Potrzebujesz oferty?

Oferty / Wyceny / Dobór techniczy / Negocjacje handlowe